Nuxe Stick Levres – Nemlendirici Ve Koruyucu Stik Dudak Kremi 4G


Nuxe ve Stik 4g

Dudaklarımız ince deri dokusu nedeniyle sıcaktan, soğuktan, çevresel etmenlerden, mevsim değişikliklerinden, beslenme bozukluklarından, kullanılan ilaçlardan, stres ve uyku bozukluklarından kolayca etkilenerek kuruyup çatlayabilir. Kimi zaman kanamalara sebep olabilen dudak çatlamaları ve pullanma şeklindeki doku dökülmeleri nedeniyle dudaklarımız acı hissi ve hassasiyet ile karşı karşıya kalabilir. 

Dudak dokusunu bu gibi etmenlerden korumak ve etkisini azaltmak için koruyucu stick kullanmak mümkündür. Nuxe Stick Levres Nemlendirici ve Koruyucu Stick Dudak Kremi ile dudaklarınızı etkin bir şekilde nemlendirebilir, çevresel etmenlere karşı koruyabilirsiniz. Dudak dokusunu besleyen ve güçlendiren yapısı ile tamamen doğal olarak akasya balı içeriği ile cildinizi korur.
Nuxe Stick Levres Nemlendirici ve Koruyucu Stick Dudak Kremi 4 gr Özellikleri
Dudakların korunmasını ve dokunun beslenip nemlendirilerek güçlenmesini sağlayan içeriği ile daha yumuşak ve bakımlı dudaklara sahip olmanızı sağlar.
Akasya Balı ve Ayçiçeği Özleri ile dudakları korur ve nemlendirir.
Dudak dokusunu güçlendirerek çevresel etmenlere karşı daha dirençli hale gelmesini sağlar.
Tüm yıl boyunca güneşten, soğuğa kadar birçok etmene karşı cildi korur.
Günlük kullanım için uygundur, her ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir. 
Dudakta yapışkan his bırakmaz ve kolay emilir.
Nuxe Stick Levres Nemlendirici ve Koruyucu Stick Dudak Kremi Kullanım Şekli : Yaz, kış tüm yıl boyunca dudaklara çatlamayı, kurumayı önleyici etmen madde olarak kullanılabilir. Günlük kullanıma uygundur. Her ihtiyaç hissedildiğinde kullanılabilir.
Nuxe Stick Levres Nemlendirici ve Koruyucu Stick Dudak Kremi İçeriği : Akasya Balı ve Ayçiçeği yağı ile dudaklarda oluşan kurumaları, çatlamaları engelleyen doğal yapısı ile yaz ve kış günlük olarak kullanılabilir. Hayvansal madde , suni parfüm ve paraben içermez.
 
 

Liste Fiyatı:25,00

ÜRÜN ÖNERİSİ

Zorah Eos 50 Ml Dekolte & Boyun Serumu

Zorah Eos 50 Ml Dekolte & Boyun Serumu ZOR002147 Ürün Faydaları: Eos serumun eşsiz formülü; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir