Sebamed Dudak Koruyucu SPF 30


SPF 30

Her insan pürüzsüz, dolgun ve yumuşak bir dudak yapısına sahip olmayı hayal eder. Dış güzelliğin temel noktalarından olan dudaklar çok narin yapılardır. Zira bakımlı ve güzel dudaklar aynı zamanda sağlıklı bir dudak yapısının da habercisi anlamına gelmektedir. Sağlıklı bir dudak yapısında ağız köşelerinde görülen enfeksiyon riski oldukça düşüktür. Aynı zamanda çatlamış dudaklarda virüsle geçen hastalıkların yerleşimi oldukça kolay olmaktadır. Bu sebeple hem sağlık hem de güzel ve estetik bir görünüm için dudak bakımı, dudak koruyucu oldukça önemli bir konudur.

Sebamed SPF30 dudak kremi, dudaklarda 3’lü koruma etkisi oluşturan dudak bakım ürünüdür. Özellikle kurumuş ve çatlamış dudaklar için aloe vera ve jojoba yağı etkileri sayesinde yoğun koruma sağlarken, bileşimindeki E vitamini sayesinde dudak üzerinde bulunan serbest radikalleri etkisiz hale getirerek çevresel faktörlerin dudak üzerinde oluşturduğu olumsuz etkileri en aza indirger. Bir başka etkisi ise bisabolol yardımıyla dudak derisinde yatıştırıcı ve yenileyici etki sağlar. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarına karşı SPF 30 koruma ile koruma sağlamanın yanında güneş kaynaklı kabarma ve zararlı oluşumları yok eder. Yılın her zamanında kullanıma uygun bir dudak bakım ürünüdür.

Bileşiminde; caprylic/capric/succinic triglyceride,cera alba,ricinus communis, ethylhexyl methoxycinnamate, caprylic/capric triglyceride,candelilla cera, 4-methylbenzylidene camphor,tocopheryl acetate, glyceryl ricinoleate camphor, tocopheryl acetate, glyceryl ricinoleate, c12-15 alkyl benzoate, simmondsia chnensis, butyl methoxydibenzoylmethane, bisabolol, parfum bulunmaktadır.

Liste Fiyatı:14,90

ÜRÜN ÖNERİSİ

Zorah Eos 50 Ml Dekolte & Boyun Serumu

Zorah Eos 50 Ml Dekolte & Boyun Serumu ZOR002147 Ürün Faydaları: Eos serumun eşsiz formülü; …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir