Uriage Bariesun Crem Spf50 Güneş Koruyucu Krem 50Ml

Uriage Cream SPF 50 Krem

Güneş cildimiz için çok yararlı olan bazı mineralleri ve besleyici öğeyi bir arada cildimize sunar. Fakat ozon tabakasının incelmesi ve delinmesinin ardından güneşin yaydığı UV ışınları cildimize istenmeyen zararlar vermektedir. UVA ve UVB olarak adlandırılan bu iki ışın cildimizi yakar, cildimizin nem kaybetmesine neden olur, kızarıklara neden olur, cildimiz üzerinde çeşitli lekelere yol açar. Bu gibi hasarlar kişiyi rahatsız eder  ve çoğu zaman acı duymasına neden olur.
Bu gibi durumlarda özellikle hassas ciltler için yoğun bir güneş koruması gereklidir. Uriage Bariesun Cream SPF 50 Güneş Koruyucu Krem açık renkli ve çok hassas ciltler için ideal olan bir koruma ürünüdür. Diğer güneş ürünlerine nazaran bu üründe etki en üst düzeyde görülür. 50 spf korucuyu etkisiyle hassas ciltlerin, güneşten olumsuz bir şekilde etkilenmesini engellemektedir. Güneşe karşı sağladığı koruyucu özelliğiyle hassas ciltler için rahat ve ferah bir tatil sunar. Ürün aynı zamanda cildi besler ve kurumaya karşı önlem alır. 

Uriage Bariesun Cream SPF 50 Güneş Koruyucu Krem Özellikleri

Uriage Bariesun Cream SPF 50 Güneş Koruyucu Krem, özellikle oldukça hassas ciltlerin güneşten hasar görmemesi için yoğun bir güneş koruması sağlar. 
50 spf güneş koruması ile cildin güneş yanıklarına, kurumalara, nem kaybına karşı korur ve bu sorunların tekrarlamasını engeller.
Güneş ışınlarının hassas ciltlerde yapacağı lekelenme için önlem alır.
Cildi erken yaşlanma belirtilerine karşı korur.
Hassas ciltler üzerinde kesinlikle alerjiye ve hassasiyete neden olmaz

Kullanımı

Güneşe çıkmadan önce tüm vücudunuza ve yüzünüze uygulayın.
Yüzme ve spor gibi faaliyetlerin ardından kullanımı tekrarlayın.
Ürün 50 ml’dir.

 

Liste Fiyatı:85,00

ÜRÜN ÖNERİSİ

Vichy Capital Ideal Soleil Spf50 Hydrating Mist Güneş Spreyi 200Ml

Vichy Capital Soleil Spf50 Hydrating Mist Güneş Spreyi 200ml Yüksek korumalı iz bırakmayan vücut spreyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir