Uriage Bariesun Mineral Cream Spf50+ 50 Ml


URİAGE BARİESUN MİNERAL + 50 ML

Cream SPF 50 Güneş Koruyucu Krem 50 ml

Uriage Bariesun Mineral Cream SPF 50 Mineral Güneş Koruyucu Krem 50 ml, mineral içerikli ürün aşırı hassas ciltlerde kullanılan bir üründür. Cildin UV ışınlarına karşı koruma gerçekleştirir. Serbest radikallere karşı yüksek koruma gerçekleştiren ürün hafif emici formülü ile yumuşatıcı etki sunar. Suya ve güneşe karşı dayanıklı bakıma etki eder. Cilt bakımını etkili şekilde sağlar. Cildi canlandıran ürün yeni ve sağlıklı gelişimi destekler. Cildi yumuşatan ürün lekelenme, kırışıklık ve ince çizgi oluşumuna izin vermez.

Tüm cilt yapılarına uygun özellikli olan ürün cildin nem ve besin ihtiyacını da karşılar. Cildi güneşe karşı koruyan ürün filtreleme özelliği sayesinde cildi güneşin zararlı etkilerine karşı bakım gerçekleştirir. Cildi etkili korumaya alan ürün ile gereken bakım sağlanır. 

Uriage Bariesun Mineral Cream SPF 50 Mineral Güneş Koruyucu Krem 50 ml Özellikleri:
Güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan bakım kremi ile güneşin zararlı etkileri giderilir. Güneşe karşı yüksek koruma sağlayan güneş karşıtı bakım kremi zararlı etkilere karşı koruma gerçekleştirir. Cildi canlandıran bakım ürünü kırışıklıklara karşı koruma sağlar. Cildin nem ve besin ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur. Mineral içerikli ürün sayesinde her türlü lekelenmeye karşı koruma gerçekleştirir. Uriage Bariesun Mineral Cream SPF 50, UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Cildin yumuşamasına destek olan ürün kuruluk ve kaşıntıya gereken bakıma destek olur. Kırışıklık ve ince çizgi oluşumuna izin vermez. 

Vücuda Etkisi: Etkili güneş koruyucu krem cildi UV ışınlarının hasarlarına karşı korur. Serbest radikallerin olumsuz etkilerini yok eden bakım kremi etkili ve kolay emilen formülü ile cildi nemlendirir ve yumuşatıcı etki sunar. Suya ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı bakım gerçekleştirir. Cilt ile uyumlu olan bakım kremi yağsız yapılıdır.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan 20 dakika önce bol miktarda cilt yüzeyine uygulanır. 

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeterli miktarda ürün güneşlenme öncesinde temiz ve kuru haldeki yüz, boyun, göğüs ve ense kısımlarına uygulanır. Ürün 50 ml olarak sunulmaktadır.

Narin kumaşlarla temasından kaçının. Bebek ve küçük çocukların güneş ile teması engellenmelidir.

Liste Fiyatı:93,90

ÜRÜN ÖNERİSİ

Vichy Ideal Soleil Spray Douceur Enfants Spf50+ 200 Ml

Ideal Soleil Spray Douceur Enfants SPF50+ Çocuklar için çok yüksek korumalı sprey SPF50+ UVA+UVB Gelişmiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir