Urıage Bariesun Spf50 Tinted Cream 50Ml Güneş Koruyucu Hafif Renkli Krem Acık Ten


Uriage SPF 50 Claire Light Krem 50 ml

Uriage  bariesun tinted SPF 50 claire fair hafif renkli güneş koruyucu krem hassas ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için uygundur. Ürün 50 ml dir.
Doğallığın sağlıkla korunabilmesi için uriage teknolojisi tarafından üretilmiş özellikle hassas cilde sahip kişilerin rahatlıkla kullanabilecekleri bir üründür. Hafif ten rengi veren görünümü sayesinde cilt üzerindeki yara ve izlerin özellikle sıcak yaz aylarında başka bir kapatıcıya ihtiyaç duyulmadan kapatılmasına yardımcı olur. Uriage içeriğinin vazgeçilmezi olan minerallerle zenginleştirilmiş yapısı sayesinde cildinizin nem bariyerlerini korumaya yardımcı olurken aynı zamanda günlük olarak kaybettiği nemi yeniden kazanmasını sağlar. Özellikle hassas olan ciltlerde güneşin zararlı ışınlarına karşı tam koruma sağlarken aynı zamanda cildin kurumasını da önler . Zengin içeriği cildinizi koruma ve beslemeye yardımcıdır. Paraben ve alkol içermeyen yapısı sayesinde cildinizdeki hassasiyeti hafifletirken aynı zamanda ferah hissetmenizi ve dinlenmiş bir görünüme sahip olmanızı kolaylaştıracaktır. Zamanın olumsuz izleri güneşin zararlı ışınlarıyla birleştiğinde ortaya çıkan hızlı yaşlanma belirtilerini, cildinizi tam bir koruma altına alarak durdurmanıza yardımcı olur. Özellikle güneş nedeniyle ciltte oluşan tahriş ve kızarıklıkların onarılmasında en güvenilir yardımcınız olacaktır.
URİAGE BARİESUN TİNTED SPF 50 CLAİRE FAİR RENKLİ GÜNEŞ KORUYUCU KREM ÖZELLİKLERİ
Hafif formu sayesinde cilt üzerinde hemen emilerek yağlı ve tabakalaşmış bir görünüm bırakmayacak, tam tersi cilt üzerindeki izlerin görünümünü hafifleterek güneş lekelerine karşı savaş açacaktır.Suya dayanıklı yapısı sayesinde deniz ve havuz aktivitelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
UYGULANAN BÖLGE : Yüz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm vücut bölgelerinize uygulayabilirsiniz.
KULLANIM ŞEKLİ :  Yeterli miktarda ürünü parmak uçlarınız yardımıyla dairesel masaj yaparak uygulayınız.
KULLANIM ZAMANI :  Güneş ışığına maruz kalmadan 30 dakika önce uygulayınız. Aşırı güneş ışığı altında her 2 saatte bir uygulamayı tekrarlayınız. 

Liste Fiyatı:100,0

ÜRÜN ÖNERİSİ

Vichy Capital Ideal Soleil Spf50 Hydrating Mist Güneş Spreyi 200Ml

Vichy Capital Soleil Spf50 Hydrating Mist Güneş Spreyi 200ml Yüksek korumalı iz bırakmayan vücut spreyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir