Vıchy Idealıa Pnm 50 Ml Işıltı Veren Bakım Kremi (Normal/Karma Ciltler)

Yorgunluk belirtileri,  mat ve eşit olmayan cilt tonu, belirgin gözenekler ve ince çizgiler gibi ilk yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiş cilde pürüzsüzlük,ışıltı ve enerji  

 

Yorgunluk belirtileri, , mat ve eşit olmayan cilt tonu, belirgin gözenekler ve ince çizgiler gibi ilk yaşlanma belirtilerine karşı geliştirilmiştir. Laboratuvarları, hızlı yaşam temposunun (stres, yorgunluk, uykusuzluk, düzensiz yaşam vb) cilt üzerindeki etkilerini keşfetti ve bu etkilere karşı cilde enerji veren ilk bakım serimizi geliştirdi.

Fermente edilmiş Siyah Çay özü ve Adenozini, polifenol içeren antioksidan Yabanmersini özleri ve Vichy Mineral Termal Suyu ile ışıltı veren formülde birleştirdi.

Eşit olmayan cilt tonu görünümünde, cildin doğal ışıltısını geri kazanmasında ve cilt dokusu (ince çizgiler gibi ilk yaşlanma belirtileri ve gözenekler) üzerinde uzun süreli etki gösterir. İnce çizgiler gibi ilk yaşlanma belirtilerinin ve gözeneklerin görünümünde azalma sağlar. 24 saate kadar cildi nemlendirir. Cilde daha enerjik bir görünüm kazandırır.Ciltte yumuşak, ferah ve ipeksi bir his bırakır.

Dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Hassas için uygundur. Hipoalerjeniktir. Paraben içermez.

 

Gündüzleri temizlenmiş cilde uygulayın.

 

Liste Fiyatı:135,0

ÜRÜN ÖNERİSİ

Zorah Dzharı 100 Ml Tonik

Zorah Dzhari 100 ml Nemlendiren Sprey Tonik  • Yüksek verimli canlandırıcı su, cildinizi yeniler ve yumuşatır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir